Vychází ambiciózní motorky Ride 3. Podívejte se na úvodní trailer

Dnes vychází pokračování motocyklové simulace Ride. Ve třetím dílem si můžete vybrat z více než 230 motorek v 7 kategoriích, které proženete po 30 tratích – od těch nejslavnějších až po uznávané městské okruhy a úžasná panoramata, a to nově i v noci! A spoustu dalšího obsahu se dočkáte také v plánovaných DLC.

RIDE 3 je hlavně o požitku ze závodění. Hra má nový fyzikální a kolizní systém, díky kterému se motorka bude vždy chovat realisticky, zatímco přepracovaná umělá inteligence se vám postará o intenzivní výzvu. Režim kariéry byl zcela předělán a nyní hráčům umožní volný rozvoj, aby si mohli vybrat kategorii motorek, která vyhovuje jejich stylu. A ve více než 60 magazínech se dozvíte spoustu detailů a historek ze světa motorek!

Pokud si chcete zážitek zcela uzpůsobit vlastnímu stylu, můžete se vyřádit nejen v editoru motorek, kde na vás čeká přes 500 mechanických úprav, ale nově také v editoru kombinéz. Fantazii se meze nekladou – použijte oficiální podklady, nebo si vymyslete svůj vlastní design! Kombinézy navíc můžete sdílet s komunitou a získat tak ZK a herní kredity navíc.

RIDE 3 vychází 30. listopadu ve standardní anglické verzi pro PC, Xbox One a Playstation 4. Nebo se můžete rozmazlit speciální edicí pro PS4 a XONE. Ta kromě základní hry obsahuje exkluzivní steelbook věnovaný Ducati Panigale V4 a season pass, který poskytne přístup k 60 exkluzivním motorkám a 120 novým závodům.

Ride 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na