Obsidian chystá nové sci-fi RPG. Podobá se Falloutu a oznámeno bude za 8 dnů

Zatímco fanoušci série Fallout hoří rozčilením potom, co Bethesda předvedla v podobě Falloutu 76, ve vývojářském studiu Obsidian Entertainment se potichu chystá nové sci-fi RPG, které by právě fanouškům Falloutu mohlo výrazně spravit chuť. Hra bude oznámena už za pár dní v rámci předávání The Game Awards.

Na chystané hře je zajímavé především to, že její vývoj vedou Tim Cain a Leonard Boyarsky, kteří pracovali už na prvních dílech Falloutu. Ostatně první artworky napovídají tomu, že co do stylu bude mít novinka s legendární sérií leccos společného.

Je samozřejmě otázkou, o jak moc ambiciózní projekt jde. Není jasné, zda půjde o izometrické RPG, se kterými se v posledních letech roztrhl pytel či zda se bude hrát z pohledu vlastních očí jako moderní Fallouty.

Jisté je naopak to, že titul vzniká pod taktovkou vydavatelského domu Take Two, konkrétně v rámci jeho divize Private Division, která byla před časem ustanovena pro vydávání titulů od nezávislých studií.

Zajímavostí budiž, že Obsidian Entertainment nezávislost nedávno ztratili, když je koupil Microsoft. Nový titul je však ještě vázán starými smlouvami, a tak by měl vyjít pro všechny platformy, nikoliv pouze pro Xbox One.

Letošní The Game Awards tak budou rozhodně velmi výživné. Chystá se oznámení desítky her, mezi nimiž pravděpodobně nebude chybět ani Alien: Blackout.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na