Valve se vrátilo k vývoji her. Vydalo Artifact a hráči vzali servery útokem, hodnocení však pokulhává

Ve startovacím traileru hry Artifact slaví společnost Valve, která se v posledních letech věnovala výhradně své službě Steam, k vývoji vlastních titulů. Artifact je sběratelskou karetní hrou, která vychází z oblíbené Dota 2. Na jejím vývoji studio spolupracovalo s Richardem Garfieldem, což není nikdo menší než duchovní otec legendárního Magic: The Gathering.

Zdá se, že Artifact bude mít úspěch, protože hráči vzali jeho servery útokem. V jednu chvíli se duelům věnovalo více než 55 tisíc karetních stratégů. Hodnocení hráčů zatím příliš přesvědčivé není – pohybuje se kolem 60 %. Dá se ale očekávat, že Valve výtky rychle eliminuje.

Výchozí verze Artifactu je na Steamu k mání za 18 EUR. V rámci Marketplace už je od včerejška možné obchodovat s kartami, vyjma těch nejdražších.

Ještě nedávno to s Artifactem vypadalo všelijak. Když totiž Valve zveřejnilo detaily platebního modelu, spoustu hráčů to rozlítilo. Studio však zareagovalo zkušeně a model upravilo.

Artifact – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na