První den Falloutu 76 je katastrofální. Fanoušci doslova zuří a stěžují si na nudu

Start očekávaného RPG hitu Fallout 76 se příliš nepovedl. Ačkoliv zatím ještě nevyšly žádné recenze, protože příslušné klíče nebyly k dispozici v předstihu, první hráčská hodnocení už se objevila. A bohužel nejsou vůbec pozitivní, ba právě naopak.

Na oblíbeném serveru Metacritic drží Fallout 76 aktuálně nuzné skóre ve výši 2,5 bodu z 10 možných. Jde o průměr z celkem asi tisícovky hodnocení, takže určitou vypovídající hodnotu má. Na Steamu, kde mohou hodnotit pouze hráči, kteří si hru koupili, Fallout 76 zatím nevyšel, takže odsud si obrázek není možné vytvořit.

Tohle je nejhorší Fallout, jaký jsem kdy hrál. Hra ztratila veškerou identitu a teď jsem si potvrdil, že se po betě nic nezměnilo. Hraje se to jako prázdná hra od Bethesdy bez NPC a dialogů,” stojí v hodnocení hráče s nickem VaultBoy89. Ostatní se nesou ve velmi podobném duchu a kromě značné chybovosti hry si stěžují právě především na prázdnotu, z níž pramení nuda.

To pro Fallout 76 není vůbec dobrá vizitka a jeho výchozí pozice se dramaticky zhoršuje. Společnost Bethesda bude mít plné ruce práce, aby hru uvedla do přijatelného stavu, než z ní všichni hráči utečou. Jak známo, má jít o dlouhodobý projekt.

Fallout 76 vyšel dnes 14. listopadu 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Fartman
Host
Fartman

Nebylo by od věci naházet do určité krajiny pár atomovém a tyhle rádoby remcaly tam vypustit. Zajímalo by mě, jak se budou nudit tam. Myslím, že ve hře je po jaderném holokaustu ještě moc živo. 😉😁😁

Mgr. Tomáš Bouzek
Host
Mgr. Tomáš Bouzek

Nepřekvapivě totální katastrofa ve všech ohledech. Dokonce ani placení provokatéři od Activisionu hru nebudou schopni zachránit, na to je příliš nudná a zastaralá. Sorry, jako…Bethesda. S lenivostí nedojdete absolutně nikam a ty mikrotransakce si strčte do prdele vašeho CEO. děkuji za pozornost.

Justy
Host
Justy

Ono není možné hry dělat blbější a blbější donekonečna. Jasně, dneska místo atmosférických single player RPG spíš frčí rychlá online akce bez závazků, věci typu battle royale, drop-in co-opu, k tomu mikrotransakce, kosmetické chujovinky a P2W mechanismy… ale to všechno se časem zají. A Fallout ve své podstatě opravdu není bezmyšlenkovité bloumání pustinou, střílení po věcech a lootování, i když se Bethesda ze všech sil snaží ho na tuto úroveň zredukovat (viz vrcholně tristní forma dialogů ve FO4.) Ve Fallout 76 se Bethesda konečně odkopala a světe div se, existuje dost lidí, kterým se tento směr ubírání série ekluje.

Anonym
Host
Anonym

Po Hitmanovi 2 další hra za tisíce, kde nejsou schopni dát české rozhraní a české titulky, přitom hry za pár stovek jsou schopni to udělat !!!

Škorpion
Host
Škorpion

Je to Fallout… není to fallout. To je oč tu běží :). Chybí jakákoli konverzace (pokud teda turistikujete sám bez lidskyho parťáka). Jediné co na vás promluví je robot :). Co mě vyloženě štve jak často postava musí jist, pít a NEUSTÁLE si hlídat stav zbroje a zbraní,ale je to boj o přežití a tak je vše v pořádku :). Hra se kousla už 2x a vždy u pc do kterého jsem se chtěl podívat…krátce řečeno. Hra není pro “příběhové” hráče, ale samotáře co se rádi prochází minovym polem 😉 6/10

Mr.Jurcik
Host
Mr.Jurcik

Myslim, že se mohu považovat za věrného fanouška a mohu potvrdit, že toto je nejhorší Fallout, jaký jsem hrál.. ale pro mě osobně to nezbytně neznamená, že je špatný.. na příčce je na posledním místě ale po pár hodinách se ve hře celkem vidím, ovšem dle recenzí ostatních jsem zřejmě jeden z mála hráčů, kterýho neomrzí pobíhat po pustém světě a prozkoumávat ho.. Příběh a Piper tomu chybí, o tom žádná..