Nová šance pro Diablo 4. Blizzard slibuje pro příští rok další novinky v sérii

Už je tomu nějakou dobu, co zástupci vývojářského studia Blizzard prohlásili, že pracují hned na několika projektech pod slavnou značkou Diablo. Když však byl oznámen první z nich, mobilní titul Diablo Immortal, strhla se vlna kritických ohlasů fanoušků.

Naštěstí jde podle všeho skutečně pouze o jeden z chystaných projektů pod hlavičkou Diabla. Většina hráčů se pochopitelně těší na Diablo 4, které by navázalo na úspěšnou trojku. Zatím není známo, zda mezi chytanými projekty skutečně bude. Každopádně Blizzard alespoň potvrdil, že se v příštím roce dozvíme více.

Máme plány na několik projektů v sérii Diablo, které odhalíme v průběhu příštího roku. Nemůžeme se dočkat toho, až vám je ukážeme, ale některé z nich musí ještě nějakou dobu počkat, protože vám je raději rovnou ukážeme, než abychom o nich pouze mluvili,” stojí v prohlášení Blizzardu na oficiálním fóru.

Diablo 4 by se tak mohlo představit příští rok na BlizzConu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Pochybuji, ze Blizzard nekdy vyda neco, co ma poradove cislo 4. Pujde nejspis o Diablo2 classic nebo nejakou jinou koninu.