Konečně nový Dragon Age? Bioware slibuje odhalení v prosinci

Už dlouhé měsíce je v podstatě veřejným tajemstvím, že vývojářské studio Bioware pracuje na novém titulu ze ságy Dragon Age. Vývoj ale podle všeho neprobíhal zrovna dobře, protože projekt byl přinejmenším jednou zcela zrestartován. Následně se mělo za to, že odhalení Dragon Age 4 či jeho ekvivalentu na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat.

Nakonec by to ale zase tak dlouhé čekání být nemuselo. Šéf Bioware, Casey Hudson, totiž na prosinec přislíbil nové oznámení pro sérii Dragon Age. Pochopitelně není známo, zda půjde o pokračování Dragon Age: Inquisition nebo například mobilní hru, což by fanoušky série zřejmě příliš nepotěšilo. Ostatně, stačí se podívat na reakce, které sklidil Blizzard s Diablo Immortal.

Tip: Obavy o Dragon Age 4. Bude to ještě RPG nebo už služba? Komentář

Dragon Age je pro naše studio neuvěřitelně důležitá značka a my se těšíme, že v této legendě budeme konečně pokračovat. Na více informací si budete muset počkat do příštího měsíce,” uvedl Casey Hudson.

Vzhledem k tomu, že Dragon Age: Inquisition vyšlo už v roce 2014, byl by pomalu čas na opravdu velké pokračování. Je navíc otázkou, v jaké fázi ho Bioware případně odhalí a zda bude cílit na vydání v příštím roce nebo v roce 2020.

Jako příhodná tribuna pro odhalení nového Dragon Age se každopádně jeví blížící se předávání herních ocenění The Game Awards, které proběhne 7. prosince. Zde se nejspíš představí také Alien: Blackout, nová hra od Obsidianu a Superman od Rocksteady. Je ale samozřejmě možné, že se vydavatel Electronic Arts postará o oznámení ve své režii.

Dodejme, že Bioware aktuálně finišuje s vývojem online akce Anthem, která vyjde v únoru. Poté bude moct veškeré své kapacity napřít do Dragon Age.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na