Farmář si hraje na sebe sama ve hře Stardew Valley. Chce prý uniknout rutině svého pracovního dne

Člověk by si zřejmě pomyslel, že pokud existují nějaké hry, které zemědělec nechce hrát, musí to být zákonitě zemědělské simulátory. Ty se přeci věnují přesně tomu, co je farmářovým denním pracovním chlebem. Těžko si představit, že by si pak takový člověk chtěl farmařit ještě na počítači.

Jistý farmář Tim z Kalifornie to má ale jinak. Dokáže se skvěle odreagovat u hraní Stardew Valley. Tedy hry, ve které se věnujete zemědělské činnosti. Pravdou je, že jiné zemědělské simulace ho příliš nebaví, ale u Stardew Valley se cítí jako by se staral o krásnou zahrádku, nikoliv jako by pracoval. Prozradil to serveru Kotaku.

Hra mu pomáhá zvládat stres pracovního dne, protože se jí na své konzoli Nintendo Switch věnuje dokonce při samotné práci ve svém traktoru, jak dokládá přiložená fotografie. Okamžitě však dodává, že práci rozhodně nefláká, protože traktory mohou jezdit pouze rovně a de facto je ovládá systém napojený na GPS.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na