FIFA 18 – úniky z bety k FUT a Pro Clubs

Momentálně probíhá uzavřená betaverze FIFA 18, ovšem nikoliv v České republice, ale pouze v USA a Velké Británii. Společnost Electronic Arts navíc účastníkům betatestu zakázala zveřejňovat obrazový materiál a informace. Nějaké se k nám ale přeci jen dostaly.

Nové informace k FUT 18

Ultimate Team mód (FUT) je rok od roku rozvinutější a tento ročník nebude v rozvoji výjimkou. Není divu, je to právě tento mód, který je pro EA dlouhodobým zdrojem prostředků z každého ročníku. Příjmy tak už nekončí pouze pořízením originální hry, ale díky FUT je lze generovat neustále. Ale pojďme se podívat na zmíněné novinky:

  • nově budou FUT karty mnohem obsáhleji informovat o statistikách jednotlivých hráčů,
  • stejně jako v předchozích FIFA hrách dostanete do začátku FUT jeden startovací balíček. Nově si ale budete moct zvolit národnost, která pak ovlivní neupřesněnou většinu hráčů v balíčku,
  • na začátek FUT 18 bude možné zvolit jednoho hráče na hostování. Podle úniků budeme vybírat z těchto borců: Hummels, Boatech, Pepe nebo Chiellini,
  • při určování herních rolí budou zobrazeny relevantní statistiky pro každou roli,
  • při volbě znaku a dresů bude probíhat v reálném čase.

Novinky Pro Clubs módu

Různých novinek se dočká také mód Pro Clubs. Tou nejzajímavější se jeví být Pro Clubs Championship, ve kterém byste měli mít možnost vybírat ze tří hráčských setupů. Další informace zatím k mání nejsou.

Už z lobby by mělo být možné nastavit, kdo bude moct střílet penalty, přímé kopy a rohy. Stejně tak by spolu hráči měli na hřišti více komunikovat.

FIFA 18 vychází 29. září na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Dočkají se také majitelé starších konzolí PS3 a Xbox 360.

FIFA 18 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na