FIFA 20 demoverze – download, termín a obsah

Ačkoliv v dnešní době už demoverze nejsou zdaleka tak oblíbené jako kdysi, kdy je hráči hltali a často s nimi trávili více času než s plnými hrami, některé si svou popularitu stále drží. Například demo k dalšímu dílu sportovní série FIFA je povinností a příjemnou tradicí. Každý rok si ho stáhnou a hrají miliony hráčů a pro EA Sports tak jde o stále velmi podstatný marketingový nástroj, kterému se věnuje pozornost. Výjimkou není ani chystaná FIFA 20.

Tip na článek:  FIFA 20 vrací do hry pouliční fotbálek. Podívejte se na první trailer a obrázky

Pokud vyjdeme z toho, že autoři demoverzi vydávají tradičně dva týdny před uvedením plné verze do prodeje, můžeme počítat s tím, že demo FIFA 20 vyjde někdy kolem 12. září. Hotová hra má totiž přijít na trh 27. září. Demoverze by měla být k dispozici pro PC, Playstation 4 a Xbox One ve formě downloadu. Zahrnovat by mělo také nový herní mód Volta, který do hry vrací oblíbený pouliční fotbálek. Chybět by ale neměla ani klasická hra, kdy si vyzkoušíte jeden poločas, který trvá čtyři minuty. Zahrajete si přitom jak proti počítači, ale také proti kamarádovi – offline u jednoho zařízení.

FIFA 20 demo by podle dosavadních zkušeností mělo obsahovat přibližně desítku týmů. S největší pravděpodobností půjde o světově proslulé celky s největší fanouškovskou základnou, což jen podtrhne letitou dominanci série FIFA na poli licencí. V demu by měly být obsaženy tyto týmy: Atlético de Madrid, Borussia Dortmund, FC Bayern München, Juventus Turin, Manchester City, Manchester United, Paris Saint-Germain, Real Madrid, Roma a Tottenham Hotspur.

Tyto informace nejsou potvrzené ze strany vydavatele Electronic Arts, a tak je třeba je brát s rezervou. Avšak lze předpokládat, že od reality se příliš lišit nebudou.

FIFA 20 vychází 27. září 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na