Je to film nebo hra? Detroit: Become Human má téměř dokonalé mimikry

Od vývojářského studia Quantic Dreams jsme na filmové herní zážitky zvyklí. Však zavzpomínejte třeba na Heavy Rain, Fahrenheit a Beyond: Two Souls. Všechno hry, které se vyznačovaly maximálně filmovým až hereckým pojetím. Přitom to byly v jádru hry. Někdy to ale maskovaly tak dobře, že hráčům opravdové herní prvky chyběly. 

To se může stát i v případě Detroit: Become Human, který opět boduje vizuálním zpracováním, zajímavým příběhem a pochopitelně širokou škálou rozhodnutí, která můžete učinit a na která pak děj bude náležitě reagovat.

Příběh se točí kolem tří androidů, přičemž si zahrajete hned za několik postav. Některé z nich mohou vaším přičiněním zemřít. Nenásleduje přitom obvyklá hláška “game over”, ale příběh pokračuje dál, jen jinou cestou.

Že Detroit: Become Human bude také velmi na city hrajícím dramatem, se můžete přesvědčit v novém traileru, který prezentuje záběry z hraní.

Detroit: Become Human – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na