Final Fantasy 7 Remake v novém traileru. K vidění jsou i scény ze hry

V předchozích týdnech a měsících bylo kolem očekávaného remaku kultovního japonského RPG Final Fantasy 7 až podezřelé ticho. Teď jsme se konečně dočkali známky života, a to poměrně pohledné. Společnost Square Enix totiž zveřejnila nový trailer v rámci akce Playstation’s State of Play.

Video je zajímavé hned z několika úhlů pohledu. Podívat se tak můžete například na nejdůležitější postavy jako Clouda, Aertih a Barreta, kteří díky grafickému vylepšení vypadají lépe než kdy dříve. Kromě toho se můžete těšit také na několik krátkých záběrů přímo ze hry. Ty ukazují zejména úseky z bojů proti různým nepřátelům a poskytují pohled na přepracovaný interface.

Final Fantasy 7 Remake stále nemá oficiální datum vydání. Dozvědět bychom se ho měli na letošní E3 2019, stejně jako spoustu nových detailů. Každopádně, očekávaní jsou skutečně vysoká, obzvlášť poté, co se tak povedl remake Resident Evilu 2.

Final Fantasy 7 Remake – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na