For Honor – víkend zdarma a slevová akce v srpnu

For Honor chce srpen proměnit ve svůj měsíc. Poté, co se boje mezi rytíři, vikingy a samuraji po svém únorovém vydání konečně zbavily dětských nemocí, má s nimi Ubisoft poměrně sebevědomé plány.

Konkrétně to znamená novou, již 3. sezónu jménem “Grudge & Glory”, která přinese novou výzbroj, hrdiny, mapy a herní módy. Pro majitele Season Passů začne nová kapitola už 15. srpna, zatímco ostatní si na nový obsah počkají do 22. srpna. S výjimkou dvou nových válečníků Highlandera a Gladiatora, které je třeba si odemknout za herní měnu.

Vyzkoušejte si hru zdarma nebo sledujte turnaj

Ve snaze získat si veřejné mínění, které v určitou chvíli nebylo For Honor vůbec nakloněno, zpět, pořádá Ubisoft před začátkem třetí sezóny bezplatný víkend. Od 10. do 13. srpna si hru můžete na platformě vlastní volby vyzkoušet zdarma. Standardní a Gold verze budou navíc k mání se slevou.

Kdo nemá zrovna náladu hrát, může se alespoň dívat. Ubisoft pořádá 12. srpna velký Live turnaj, který bude od 20:00 přenášen na oficiálním kanále hry na Twitchi. Účastnit se ho budou uznávaní profesionálové a e-sportovci a předvedou se s novými hrdiny.

For Honor Season 3 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na