Fortnite Mobile už nebude jen na iPhony. Verze pro Android vyjde v létě a zahrne všechna vylepšení

Foto: Epic Games/Fortnite Mobile

Mobilní verze aktuálně nejoblíbenější hry světa Fortnite je aktuálně k mání pouze pro operační systém iOS, a tím pádem pouze pro zařízení iPhone nebo iPad. Vývojářské studio však od počátku tvrdilo, že jde jen o dočasný stav a že se s verzí pro Android jednoznačně počítá. Autoři nyní upřesnili, že majitelé telefonů a tabletů s nejrozšířenějším operačním systémem si zahrají v létě tohoto roku. Konkrétnější však nebyli.

Fortnite Mobile je megaúspěšné už na samotném iOS, ostatně stejně jako na kterékoliv jiné platformě, kde hra vyšla. Za první měsíc zde utržila 25 milionů dolarů. Epic Games si pochopitelně od verze pro Android slibuje přinejmenším jednou takové tržby. Hráči na tomto OS navíc budou těžit ze všech změn, kterých se do té doby dočká verze pro iOS. Naposledy byl například přidán upravitelný HUD.

Autoři na Fortnite Mobile dále horečně pracují. Momentálně především na integraci hlasového chatu a módu šetřícím baterii. Vylepšena má být také vizuální stránka hry. Epic Games chce rovněž, aby základní herní soubor byl menší, stejně jako následné updaty.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na