Fotky nové Lary Croft. Sekne to Alicii Vikander víc než Angelině?

Natáčecí práce nového filmového Tomb Raidera už jsou uzavřené a snímek se teď nachází v postprodukci. Až na několik obrázků ale dosud nebylo prakticky nic k vidění. S novou fotkou se tentokrát přihlásil magazín Empire. Je na ní představitelka Lary Croft, Alicia Vikander, která převzala roli od Angeliny Jolie.

Kinofilm se orientuje na děj novodobého zpracování herní série v podobě Tomb Raider (2013) a Rise of the Tomb Rider (2016), kterými byla značka de facto restartována a které jsou považovány za velmi povedené i z příběhového hlediska. Film se tak stejně jako hry bude věnovat mládí Lary Croft.

Sedm let po náhlém zmizení svého otce žije 21letá Lara v Londýně a na studium si přivydělává coby kurýrka na kole. Oficiální pátrání po otci roky nikam nevede, a tak se dívka, které dobrodružství nikdy nebylo cizí, vydává hledat na vlastní pěst. Naposledy byl otec viděn někde u kobky (anglicky tomb) na japonském pobřeží, kam logicky povedou Lařiny první kroky. Později se však dostane i do dalších koutů světa.

Film Tomb Raider má vstoupit do kin 15. března 2018. První trailer na sebe zatím nechává čekat.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

15 Komentáře zapnuto "Fotky nové Lary Croft. Sekne to Alicii Vikander víc než Angelině?"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hráč
Host

Bude dobrá..! 🙂

martin
Host

Angelina byla presne to co tam ma bejt tupci

Alena
Host

taky se mi zdá moc málo “LARA” ale spíš vychrtlá modelína z mola

Vladimir
Host

Lara Croft za základky. Chtělo by to nějakou dospělou … Ale svět je plný intelektuálních chcípáků, kteří budují svět chcípáků …

Hopeman
Host

co si kuva stěžujete? znáte posledního TR “rise of TR” tak tam je Lara úplný mládě a kozičky má taky prťavý a v seriích kde je starší má prostě ty kůzlata větší…a vůbec má díru, dejchá to a když to bude mít bouchačky přišpendlený k šortkám a sexy look a dobrej scénář tak by to mohlo bejt fajn….ještě by to měl točit Nolan a sliny by tekly proudem….

Stanley Roe
Host
Jako pařil jsem jedničku na Plejstejšnu, na Saturnu a na kompu a nešlo mně o žádný její “synboly” 🙂 … vždyť v herní sérii došlo také k úplné proměně a taky ne více co do objemu … ale Alicie je fakt vyžle. 🙂 .. je to fiktivní svět, vždyť by podle doby jejího vzniku už dnes seděla v křesle a pletla vnukům svetry … ty voe já už sem dědek, tak je to dlouho. No nic, každopádně, ať už byla Angelina vnadná, tak ty filmy byly o ničem, uvidíme co tendle restart série, snad to může být už jen lepší.… Číst vice »
HB
Host

Stanley, ty woe, co to tu plácáš 🙂
Angelina byla předloze podobná víc i s těma vycpanýma dudama 🙂
Tohle anorektický výžle může jít z fleku zpět do drůbežárny :)))
Zdraví
Bartman 🙂

jtk
Host

Jako vážně vám na té postavě (oproti Tomb Raider hrám) neschází nějaká část, která Laru symbolizovala?!

Karel Vitek
Host

Jestli sis toho nevšiml tak na nových hrach ma lara pomerne mensi cecky ty pako

lt
Host

tohle muzou napsat jen dementi

Warhammer63
Host

ahoj , správně Angelina je prostě Lara jak bá být a kdo to nevidí je mentálně zaostalej !!! A co se tíče Lary ze hry Tomb Raider a nebo filmu z
AJ tak té nové zcházejí kozi . To je jako Terminátor bez Arnolda Vetřelec bez Sigourney Weaver atd … Všechny filmy kam neobsaděj původní postavy jsou urážkou nás fandů těchto filmů , prostě to není jak to má být , Arnolda , Sigourney , Angelina , Milla Jovovich a nebo Kate Beckinsale ( Underworld ) prostě náhražka zůstane náhražkou

Martin
Host

Přesně tak… 😀

sheng
Host

Angelina Jolie byla odporná hlíza i před sérií operací a plastik. Tahle herečka vypadá na rozdíl od AJ pohledně – a jestli ji sfoukne větříček, to záleží na správném rozložení váhy do všech osmi směrů :-)))

Michal121
Host

150 cm Vikander, co budí dojerm že jí musí zfouknout i větší bětříček bude hrát drsnačku a bojovnici. A jako bonus nemá kozy. Někdo se tu evidentně zhulil a podělal.

2oz
Host

fail

TOPlist