Frictional Games představují Amnesia: Rebirth. Sledujte první trailer

Foto: Amnesia Rebirth

Titul Amnesia: The Dark Descent od švédských Frictional Games se velmi rychle po svém vydání v roce 2010 stal fenoménem a dodnes platí za jednu z nejděsivějších her, kterou si můžete zahrát. Na jeho úspěch se v roce 2013 pokusil navázat nový vývojářský tým druhým dílem, nesoucím podtitul A Machine for Pigs. Reakce na něj však byly převážně rozpačité.

Od vydání první Amnesie, která je i dnes hojně hranou záležitostí a to zejména také díky vysokému množství obsahu, jenž pro ní vytvořili sami hráči, uplyne letos na podzim přesně deset let a její otcové si pro fanoušky připravili ten nejlepší možný dárek – vydání volného pokračování.

Soudě podle prvního traileru, tvořenému záběry z hraní, se nemusíme bát toho, že by hratelnost původní hry měla být nějakým zásadním způsobem inovována. Nač také měnit něco, co funguje? Opět nás tak bude čekat řešení logických puzzlů, založených na vynikajícím fyzikálním modelu, utíkání a skrývání před nepřáteli a samozřejmě atmosféra, jež nám nedá spát.

Datum vydání Amnesia: Rebirth je stanoven na podzim letošního roku. Hra vyjde ve verzích pro PC a PlayStation 4.

Amnesia: Rebirth – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na