Galaktické dobrodružství Beyond Good & Evil 2 vypadá náramně. Podívejte se na nové záběry z hraní

Beyond Good & Evil 2 při svém oznámení před rokem sliboval galaktickou zkušenost nebývalých rozměrů. Na prvních záběrech z hraní se teď můžete přesvědčit, zda se autorům kolem geniálního Michela Ancela daří sliby naplňovat.

Videomateriál pochází zatím z velmi rané verze hry – vodoznak hovoří o “pre-alpha” verzi a autoři ve včerejším livestreamu zdůraznili, že je před nimi ještě spousta práce.

Na videu uvidíte řadu strojů, které letí vysoko nad povrchem, ale stále v rámci atmosféry skalnaté planety. Hodně zaujme také naprosto přirozený přechod mezi interiéry a exteriéry, tak trochu ve stylu No Man’s Sky.

Naprosto plynulý pohyb ve vesmíru

Autoři Beyond Good & Evil 2 prozradili, že hra nabídne bitvy obřích vesmírných lodí, stejně jako dogfighty mezi stíhači. V odkazu na první díl hry se můžete těšit také na boj na blízko pomocí mečů. Prozradili také, že herní svět – sluneční soustava jménem System 3 – bude zcela bezešvá a bez jakýchkoliv loadingů.

Hráči si vytvoří postavu a stanou se pirátskými kapitány, kteří dostanou k ruce posádku se specifickými úlohami jako je medik nebo špion. Nejen vizuálním pojetím v tomto ohledu hra připomíná Strážce galaxie.

Na Beyond Good and Evil 2 pracuje vývojářské studio Ubisoft Montpellier se 120 zaměstnanci, kterému jsou v případě potřeby k ruce také další studia Ubisoftu.

Na červnovém veletrhu E3 by mělo následovat podrobnější představení hry. Možná se dozvíme také, kdy by hra mohla vyjít (letos to určitě nebude) a na jaké platformy se tak stane (nejspíše klasicky PC, Playstation 4 a Xbox One).

Beyond Good & Evil 2 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na