Star Wars: Battlefront 2 se dočká Han Solo Season ku příležitosti nového filmu. Fanoušci jsou nespokojení

Vzhledem k blížícímu se startu snímku Solo: A Star Wars Story v kinech není žádným velkým překvapením, že se online akce Star Wars: Battlefront 2 dočká přídavku, který se točí právě kolem slavného pašeráka Hana Sola. Společnost Electronic Arts o tom informovala prostřednictvím Twitteru.

Reakce fanoušků přímo tento příspěvek lze označit přinejlepším za rozporuplné. Hlavní komentář, který získal několik tisíc lajků, zobrazuje stylový Nope-GIF s Obi-Wanem Kenobim.

Fanoušci by raději Klonové války

Většina fanoušků vyjadřujících nespokojenost se vrací k loňskému skandálu s mikrotransakcemi, které se do Star Wars: Battlefront II před několika týdny nenápadně vrátily. Případně volají po obsahu spojeným s Clone Wars. Další problém, na který hráči upozorňují, je skutečnost, že se hra v poslední době dočkala jen minima nového obsahu.

EA má nejvyšší čas začít pracovat na usmíření s komunitou, protože ta se už z velké části domnívá, že obsah spojený s Clone Wars nebude jen přídavkem pro Star Wars: Battlefront 2, ale je zamýšlen coby hlavní nabídka potenciálního Star Wars: Battlefront 3.

O DLC Hano Solo zatím není známo mnoho informací, ale lze vycházet z toho, že bude silně orientována na filmové události. Pro EA bude důležité, aby u hráčů uspělo, protože jinak by Battlefront 2 mohl poztrácet další příznivce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na