Úchvatné momentky z Red Dead Redemption 2. Atmosféra drsného westernu z nich přímo sálá

Vývojářské studio Rockstar Games evidentně uvolnilo stavidla marketingové mašinerii předcházející vydání možná nejočekávanější hry tohoto roku – Red Dead Redemption 2. Nejprve hráče namlsala novým trailerem a teď pokračuje prostřednictvím obrázků ze hry, které vypadají skutečně fantasticky.

Atmosféra drsného divokého západu z nich přímo sálá. Po jejich zhlédnutí budete chtít usednout do jednoho z virtuálních koňských sedel a vyrazit vstříc romantickému západu slunce s pocitem, že cestou vás jistě čeká nějaké to dobrodružství. Tím má být hra skutečně nabitá, a to jak v rámci hlavní dějové linky, tak bezpočtu vedlejších aktivit, do kterých se budete moct pustit a jež vám umožní ponořit se do herního zážitku skutečně naplno.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října, a to pro Playstation 4 a Xbox One. PC verze bohužel zatím nebyla potvrzena. Snad se jí ale na rozdíl od prvního dílu dočkáme.

Red Dead Redemption 2 – galerie

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na