Oblíbená arénovka Battlerite se dočká svého Battle Royale módu. Bude ale o co stát?

Obrovská popularita takzvaných Battle Royale her neunikla ani vývojářskému studiu Stunlock, které provozuje úspěšnou MOBA arénovku Battlerite. Autoři teď vydali zprávu, že pracují na příslušném módu, který by titulu umožnil svézt se na vlně zájmu o takové kousky jako Fortnite nebo Playerunknown’s Battlegrounds.

Battlerite má na rozdíl od jiných podobných pokusů docela šanci na úspěch, protože už takto se těší slušné fanouškovské základně, která by Battle Royale mód mohla uvítat. Tvůrci navíc plánují určité odlišnosti oproti jiným hrám tohoto žánru.

V případě Battlerite Royale se bude utkávat maximálně 20 hráčů (namísto obvyklých 100), přičemž budete mít na výběr, zda do boje půjdete sami nebo coby dvojice hráčů. Speciálně pro tento mód připravovaná mapa bude třicetkrát větší než dosud z Battlerite známé areály. Na boje tak bude jednoznačně dost místa.

Battlerite Royale by mělo být hotové v létě tohoto roku. Dokáže zopakovat úspěch Fortnite, což původně také byla jiná hra, ale teprve implementací Battle Royale módu se z něj stal globální hit?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na