Trailer k nejočekávanější hře roku. Red Dead Redemption 2 se ukazuje v plné parádě

Dlouhou dobu nebylo o zřejmě nejočekávanější hře tohoto roku – Red Dead Redemption 2 – slyšet nic nového. Teprve teď autoři vypustili nový a dopředu avizovaný trailer, který rozhodně stojí za zhlédnutí.

Red Dead Redemption 2 je pokračováním fantastického herního westernu od vývojářského studia Rockstar. Pokračování slibuje větší herní svět a především hlubší a napínavější příběh. Na něj se ostatně zaměřuje právě trailer.

Hlavní hrdina se jmenuje Arthur Morgan a vedle běžných činností průměrného psance jako je přepadání bank nebo vlaků pro Dutche pracuje také jako vymahač peněz. V trailerech je možné vidět, jak zastrašuje lidi a hrozí jim smrtí, pokud nezaplatí. Ostatně gang prachy nutně potřebuje, protože se zdá, že jeho nejlepší dny jsou sečteny a zákon mu dýchá na krk. V druhém traileru totiž Arthur mluví o tom, jak byl se svými parťáky hnán přes hory a přitom je možné vidět pohoří, které nápadně připomíná Rocky Mountains, jež mohlo být pro účely hry poněkud geograficky přesunuto, protože část Red Dead Redemption 2 se podle všeho odehrává ve fiktivní verzi americké Louisiany.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října tohoto roku, a to na Playstation 4 a Xbox One. Později se snad objeví také na PC.

Red Dead Redemption 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na