Hororový survival The Forest konečně vychází. Vývoj trval dlouhých šest let

Vývojářskému studiu Endnight Games musel spadnout obrovský kámen ze srdce. Po strastiplném vývoji, který trval šest let, se podařilo dokončit a vydat zajímavou survival hororovou hru The Forest. Ta už je přitom do roku 2014 k dispozici v předběžném přístupu. 

Největší devizou The Forest je obrovský, živoucí dýchající les, v němž každý strom můžete uříznout a rostlinu utrhnout. To bude hrát značnou roli v budování vlastního příbytku, který je zapotřebí k tomu, abyste po leteckém neštěstí našli svého syna, jehož unesla neznámá osoba.

Těšit se můžete na dynamicky se střídající počasí, stejně jako širokou síť podzemních jeskyní a jezer, které skýtají různá nebezpečí a zároveň poskytují spoustu možností k objevování. Právě tam se pravděpodobně skrývá klíč k objasnění všech záhad zalesněného ostrova, protože zjistíte, že se zde dělaly různé výzkumy DNA apod.

Pro autory práce na The Forest nekončí. Na 22. května si naplánovali vydání hry pro virtuální realitu, přičemž majitelé hry dostanou tuto verzi zdarma. V plánu je také verze pro Playstation 4, ta však zatím nemá stanovené datum vydání.

The Forest – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na