GOG startuje velký podzimní výprodej – 200 výrazně zlevněných her

GOG.com vstoupí do podzimu ve velkém stylu s takzvaným Big Deal Sale. Až do 25. září se můžete prohrabovat dvěma stovkami her, které jsou zlevněné až o devadesát procent.

Každý, kdo tuto platformu pro digitální distribuci her zná, samozřejmě ví, že se zaměřuje více na retro a nezávislé kousky, takže si zde přijdou na své především zájemci o podobné tituly.

Sáhnout můžete například po vynikající sérii nezávislých adventur The Blackwell Bundle za pouhé 1 euro. Romantický walking-sim Firewatch je zlevněn na polovic a stojí 9 euro. Legend of Grimrock můžete mít za 5 euro.

Najde se i nějaký odpad. Ale za tu cenu…

Takový Lichdom: Battlemage se dočkal zlevnění ze 32 eur na pouhá 2 eura. Dobře, to není zrovna kvalitní hra (a proto je pravděpodobně tak výrazně zlevněná), ale za tu cenu – no, neberte to. Přinejmenším si pak nemůžete stěžovat.

Kompletní přehled najdete na webu GOGu. Sami se jím proberte a jistě najdete pár kousků, které by za tu cenu stály za hřích.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na