Gothic 2 se vrací s lepší grafikou a stovkami hodin zábavy

Činorodost fanoušků některých her je jedním slovem neskutečná. Jak jinak si vysvětlit, že vznikne obrovská modifikace k patnáct let starému Gothicu 2, která původní titul dokonce v lecčems překonává.

Nejde přitom jen o grafiku, která je ve všech ohledech vylepšená. Gothic 2: Returning, jak se modifikace jmenuje, přináší zejména nový herní obsah. Pokud čekáte pár úkolů navíc, tak se raději podržte.

Skupina ruských moderů dala dohromady modifikaci, která patří k největším vůbec. Přináší 300 nových úkolů a částečně mění i některé z původní hry, což vyústí dokonce v jiný závěr hry. V Gothic 2: Returning najdete také více než stovku nových NPC postav, které jsou plně nadabované. Menší pihou na kráse je skutečnost, že dabing je dostupný pouze v ruštině – anglické titulky to ale jistí.

Ve fanouškovském přídavku nechybějí nové lokace, kterým dodávají život například nové gildy, ke kterým se můžete přidat. Pozměněn byl také systém vývoje postavy. Ve výsledku hovoří tvůrci o 250 hodinách nového obsahu, což je pro tak starou, ale zjevně stále oblíbenou hru, pořádná porce.

Nejde přitom o první modifikaci s tematikou Gothicu. Nedávno se například objevil převod prvního Gothicu do enginu Skyrim.

Gothic 2: Returning – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na