Stýská se vám po Gothicu? V modu pro Skyrim slaví velký návrat!

“Proč děláte Elex a ne raději nový Gothic?” Věta, kterou autoři obou her v minulých měsících poslouchali často. Popularita Gothicu je ve střední Evropě zkrátka obrovská. Přitom šance, že se hra dočká v dohledné době pokračování, je malá. Studio Piranha Bytes totiž už pracuje na Elex 2.

Fanoušci Gothicu ale nemusí věšet hlavy. S řešením přichází skupina nadšených modderů, kteří připravili projekt Gothic Orpheus. Ten vrací slavný a nebezpečný svět Khorinis zpět na scénu, a to v enginu The Elder Scrolls IV: Skyrim.

Autoři zrekonstruovali mnoho známých míst z Gothicu 1 a Gothicu 2 (například Xardasovu věž a Chrám spících), zároveň však pro mod připravili vlastní příběh včetně 32 plně namluvených úkolů. Nechybí ani 50 nových předmětů a zbrojí, které můžete využívat.

Abyste si Gothic Orpheus mohli zahrát, budete potřebovat standardní nebo speciální edici Skyrimu – pro každou z nich byl mod připraven ve vlastní verzi.

Mod Gothic Orpheus – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na