GTA 6 v nepotvrzených detailech. Má vycházet ze světa narkomafie

O Grand Theft Aut 6, které je zcela jistě v přípravě, ale dosud nebylo oficiálně oznámeno, už se toho napsalo hodně. A teď ještě něco přidáme. Stále jde však jen o nepotvrzené informace, které se tentokrát objevily na sociální síti Reddit. Jejich původce se odvolává na zdroje v magazínech PC Gamer a Kotaku.

Počátky vývoje GTA 6 se prý datují až do roku 2012, přičemž produkční fáze měla započít v roce 2015. Jenže na čas byla přerušena kvůli vysoké náročnosti jiného projektu Rockstar Games – Red Dead Redemption 2. Titul prý nese pracovní název “Project Americas”.

Inspirací je seriál Narcos

Zajímavé jsou lokace, do kterých by nás GTA VI mělo zavést. Jde o dobře známé Vice City, ale také metropoli připomínající brazilské Rio de Janeiro. Jednotlivé mise by však hráče měly zavést také do Liberty City a možná i na Kubu. Vše by mělo být situováno do 70. a 80. let minulého století. Namísto tří protagonistů, kteří se objevili v GTA 5, by si šestka měla vystačit s jedním hlavním hrdinou. Má být také o něco méně realistická než Red Dead Redemption 2.

Tip na článek:  Grand Theft Auto 6 bude kratší než předchozí díly

Zajímavou informací je velký důraz na příběh, který by měl být – podobně jako v RDR 2 – vyprávěn pomocí kapitol. Točit by se měl kolem drogové problematiky, která v posledních letech, nejen díky seriálu Narcos, získala na oblibě. Důležitou roli by mělo mít také jakési velké vězení.

Podle dostupných informací se studio Rockstar Games aktuálně prioritně soustředí na Grand Theft Auto 6, ale ve vývoji má ještě další titul – pravděpodobně Bully 2. Vydání je prý plánováno výhradně na next-gen konzole, což bychom zatím nechali s velkým otazníkem, protože vydavatel Take Two Interactive si podle našeho názoru nebude chtít nechat ujít silný trh aktuální generace.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 8 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

RockstarGame jsou šulíni nestarají o žádné předchozí GTA a chtěj prodávat 6 tku ? ani když bude za 1 euro tak je nepodpořím nikdy u GTA 5 online jsem byl naštvaný že 80% hry vás kosí cheater nebo vás prostě vyhodí a podobně kdo má GTA 5 jistě ví o čem mluvím proto už nikdy více hru od této společnosti kde vládnou cheaty na onlinu jako by see nechumelilo.
Díky rockstar ušetří te moje peníze i čas a kdo to koupí tak je zoufalec že podpoří tuhle špínu.

Michal
Host
Michal

Přesně tak přestává mě online bavit. Chci si v klidu zahrát a vždy se najde nějaký většinou ruský kokot který mi skazí celou hru i náladu něco vůbec hrát.

Lolko
Host
Lolko

Tak hraj na konzoli a nebudes tam mit cheatery

s0ny
Host
s0ny

Dej se do klidu, hraj s uzavřenou skupinou … Hádám, že člověk jako ty nemá kamarády na gaming a pak brečíš, jak ten 5-ti letej fakan, kterýmu vzali lízátko. A ještě bečíš takovým způsobem, že to vypadá, žes ani nevyšel základku.