GTA Online má nové nejrychlejší auto. Možná je to ale jen chyba

Nový sportovní vůz v GTA Online, Lampadati Viseris, nechá na ulicích Los Santos jakékoliv jiné auto daleko za sebou. Tedy přinejmenším tehdy, pokud se závodí na rovince.

Jeden z youtuberů poměřoval rychlost Lampadati Viseris s dalšími nejrychlejšími auty ve hře a zjistil, že co do maximální rychlosti je novinka naprosto nepřekonatelná. A co víc – na tak výkonné auto je k mání velmi levně.

Levné Lampadati Viseris

Lampadati Viseris tak u obchodníka Legendary Motorsport stojí 875 000 GTA dolarů, což odpovídá částce přibližně 10 euro, pokud byste si tuto sumu chtěli pořídit za skutečné peníze. Oproti dosud nejrychlejšímu auto, kterým je Pfister 811 za 1 100 000 dolarů, je tedy vyloženě za hubičku.

Youtuber Broughty1322 však předpokládá, že v tomto případě jde o chybu v zavěšení kol, která zapříčinila neobvykle vysokou rychlost 235,7 km/h. Něco podobného se už dříve přihodilo u vozu Annis RE-7B a vývojáři z Rockstar Games to později opravili.

Nezbývá než počkat, zda vývojáři Lampadati Viseris skutečně zamýšleli jako nejrychlejší auto ve hře nebo dojde brzy k nápravě. Své fanoušky si ale auto díky svému nepřehlédnutelnému designu už stejně našlo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na