Diablovka MU Legend vyjde do konce března. Válka frakcí v otevřeném betatestu

Velmi ambiciózní a neméně očekávaná diablovka MU Legend je od konce listopadu ve fázi otevřeného betatestu. Ten byl nově obohacen o důležitou vlastnost hry, kterou jsou války frakcí. V rámci PvP bojů zde proti sobě nastupují celé gildy a bojují o cenná území.

Velkým lákadlem MU Legend, kterým se chce ostatně odlišit od plejády dalších diablovek, je jeho MMO aspekt. V zásadě bojujete stejně jako v Diablu, sbíráte předměty a neustále vylepšujete svou postavu. V tomto případě ale můžete potkat další hráče, kteří činí to samé. S nimi můžete uzavírat spontánní spojenectví a vydávat se na lov společně. V případě, že budete hrát na PvP serveru, můžete je pochopitelně také napadnout a oloupit.

Autoři už finišují

Podle šéfa studia Webzen Dublin, Dennise Czybulky, byly války frakcí posledním updatem pro betaverzi. Teď se celý tým plně koncentruje na vydání hotové verze, která má přinést mimo jiné novou postavu – Spellbindera.

Práce na MU Legend by měly skončit ještě v prvním čtvrtletí tohoto roku. Je tak velmi pravděpodobné, že hra vyjde do konce března. Na konci bety nebude žádný wipe, to znamená, že si své charaktery budete moct přenést do hotové hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na