Cyberpunk 2077 se po 4 letech připomíná. Neuvěříte jak

Zprávy jako tato jsou pro nás vždy velkou zkouškou. Hned vám vysvětlíme proč. Ale nejprve k vlastní novince: po více než čtyřech letech tu máme první životní znak Cyberpunku 2077 od CD Projektu RED. Na Twitteru došlo k reaktivaci oficiálního účtu hry, kde poslední příspěvky pocházely z prosince 2013, a navíc se zde objevil příspěvek nový – “beep”. Bez legrace!

Tento malý “beep” dostal za pár hodin několik tisíc retweetů a liků a vysloužil si několik set komentářů. Většina z nich se nese na vlně divoké euforie, že Cyberpunk 2077 jede dál. Mnozí doufají, že toto “prošťouchnutí” twitterového účtu slibuje další brzké zprávy.

A teď k tomu, proč jsou pro nás takové aktuality zapeklité. V zásadě totiž toto “beepnutí” není ničím jiným než ekvivalentem šťouchnutí na Facebooku, pouze se tak děje do masy natěšených fanoušků. Informace o hře zatím nemáme žádné.

Z minulosti ale víme, že si CD Projekt RED se svou komunitou nehraje pro nic za nic. Proto se domníváme, že se velmi brzy opravdu dozvíme něco nového. Ostatně, už by to vážně chtělo. Jistě není náhodou, že se tento tweet objevil na den přesně 5 let po vydání zatím posledního traileru Cyberpunku 2077.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na