Tajuplná adventura The Station vás nechá prozkoumávat mimozemskou civilizaci

Vědění má svou cenu. To poznáte v oznámené sci-fi adventuře The Station, ve které budete objevovat vesmírnou stanici a přitom navážete kontakt s prastarou mimozemskou civilizací. Ta nabídne spoustu odpovědí na otázky spojené s vědou a dokonce náboženstvím, ale skýtá také mnoho nebezpečí.

Už jen to, že původní tým, který měl navázat kontakt, zmizel. Na vás bude zjistit, co se vlastně stalo. K tomu vám pomohou takzvané AR logy, tedy logy v augmentované (rozšířené) realitě. Stejně jako v Gone Home nebo Tacoma budete prozkoumávat vesmírnou stanici z pohledu první osoby a získávat více informací o mimozemšťanech a původní posádce.

Po herní stránce má The Station nabídnout i menší hádanky typu otevření uzavřených dveří apod. Díky maskovacímu obleku se můžete po určitou dobu pohybovat také zcela nepozorovaně. Příběhová rozhodnutí pak povedou k tomu, že rozhodnete osudy jak vaší, tak mimozemské civilizace.

The Station vyjde už 20. února 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

The Station – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na