GTA Online rozdává peníze ke čtvrtému jubileu a představuje prokleté

Ten čas ale letí! GTA 5 se svou online komponentou GTA Online oslaví už čtvrté narozeniny. Tvůrci ze studia Rockstar Games se tuto událost rozhodli náležitě oslavit, a tak každému hráči, který se do hry přihlásí v určeném období, darují 400 000 herních dolarů.

Stačí se do hry přihlásit do 6. listopadu a tvůrci slibují, že do 13. listopadu budete mít peníze na svém herním účtu u Maze Bank. Kromě toho se hráči mohou těšit na nové auto. Od tohoto týdne je bourák jménem Vigilante k dispozici. Jeho zvláštností je, že disponuje raketovým pohonem a navíc má na kapotě přimontované kulomety. Vigilante si můžete vyzkoušet v rámci Transform Races. Až do 30. října přitom v tomto herním módu můžete vydělávat dvojnásobek peněz než je obvyklé.

To samé platí o zcela novém módu Condemned, který vychází rovněž ku příležitosti čtvrtých narozenin GTA Online. V něm se jeden z hráčů stane prokletým a od té chvíle běží časovač, po jehož vypršení se stane potravou červů. Jeho jediným východiskem je toto prokletí předat někomu jinému, a to pochopitelně tím, že ho zabije. Při obnovení potom prokletí získává tento hráč. Vyhrává samozřejmě ten, kdo je na konci ještě při životě.

Oslavy probíhají také v ingame shopu, kde můžete nakoupit spoustu věcí se slevou. Objevíte tam také speciální předměty a outfity odpovídající přicházejícímu svátku mrtvých – Halloweenu.

GTA Online – Condemned mód (video)

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na