Hacker po 9 letech objevil nový mód v Mario Kart Wii

Takřka deset let trvalo, než byl objeven skrytý herní mód v oblíbené závodní hře Mario Kart Wii. Hráč a hacker, který si říká MrBean35000vr, tuto herní variantu našel. Podle něj Nintendo pro hru původně plánovalo vedle módů Grand Prix, závodu na čas, Versus závodů a soubojů také pátý mód. Tím měly být speciální mise, podobně jako v Mario Kart DS.

Hacker ve videu ukazuje, jak se pracně k tomuto módu dostal a jak ho lze spustit přes hlavní menu Mario Kart Wii. To, že mód nebyl do hry plně integrován a tvůrci ho pravděpodobně v nějaké fázi zrušili, dokazují podmenu, jež nemají otextovaná políčka. Hackerovi se podařilo několik z misí spustit. Aby toho dosáhl, musel program obelstít.

Stačil malý trik

“Zcela chybí soubor, který obsahuje všechny parametry misí. A bez tohoto souboru se mód nedá spustit. Tedy pokud nebudete simulovat jeho existenci, což jsem udělal,” komentuje hacker na videu, ve kterém dále osvětluje postup.

V misích je třeba odstřelit určitý počet Gumbů, sbírat předměty, provádět Wheelies nebo drifty apod. MrBean35000vr předpokládá, že v plánu bylo dvanáct nebo třináct misí. Proč je Nintendo do hry nikdy plnohodnotně neintegrovalo, není známo.

Návod na zpřístupnění misí v Mario Kart Wii

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na