Halo: Infinite je skutečným pokračováním. Nepůjde o prequel, ale naváže přímo na Halo 5

Od chvíle, kdy Microsoft na E3 2018 oznámil Halo: Infinite, začali se fanoušci této série dohadovat o tom, co vlastně od hry očekávat. První trailer toho totiž neukázal o mnoho více než trochu té grafiky v novém enginu Slipspace, na kterou se můžeme těšit.

Ale jde o pokračování Halo 5: Guardians nebo pouze o prequel k příběhu Master Chiefa či snad dokonce nějaký spin-off, který se zabývá zcela jinou příběhovou linkou ve stejném univerzu. Tuto otázku konečně rozlouskl Jeff Easterling z vývojářského studia 343 Industries. “Jde o Halo 6!“.

Měli byste to jednoduše vidět jako Halo 6. Nedívejte se na to prosím jako na nějaký zvláštní prequel nebo něco podobného. Jde o pokračování příběhu. O novou kapitulu,” upřesnil Easterling.

Halo: Infinite by se měl ve velké míře točit kolem osudů hlavního hrdiny Master Chiefa. To je ale asi tak všechno, co o hře, jejíž datum vydání je ještě poměrně dosti vzdáleno, víme.

Vzhledem k programu Play Anywhere, který nyní Microsoft silně prosazuje, se dá předpokládat, že Halo: Infinite nevyjde pouze pro Xbox One, ale také pro PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
HALO FANBOY
Host
HALO FANBOY

Já si to myslel hned od začátku 🙂