Video z hraní ambiciózní akce Generation Zero. Zavede vás do neokoukaného Švédska 80. let

Generation Zero představuje velmi sympatický projekt švédského vývojářského studia Avalanche, které má jinak plné ruce práce s přípravami komerčně slibnějších titulů Just Cause 4 a Rage 2. Ovšem to neznamená, že by Generation Zero nevěnovali náležitou péči. Naopak, od této nové značky si hodně slibují.

A to mimo jiné proto, že v dnešním světě plném pokračování představuje skutečně něco neotřelého. Už samotné zasazení do Švédska 80. let minulého století není zrovna sázkou na jistotu, ale spíše zajímavým experimentem. Obzvlášť, když hra vychází z tajuplné invaze robotických bytostí, proti kterým budete muset bojovat.

Kromě atraktivního otevřeného světa nabídne Generation Zero také silné survivalové a RPG prvky, které budou ovlivňovat akci. Hraní si můžete zpříjemnit přizváním kamaráda, a to na jakkoliv dlouhý úsek hry. Druhý hráč se do hry jednoduše připojí a kdykoliv opět odpojí.

Generation Zero vyjde v roce 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. V novém traileru se můžete podívat na záběry přímo z hraní, kdy to vypadá spíše na opatrnější a pomalejší hratelnost.

Generation Zero – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na