Hardcore střílečka Insurgency: Sandstorm se chlubí realistickým dobíjením zbraní

To, že to chystaná akce Insurgency: Sandstorm myslí s realističností opravdu vážně, ukazuje nový trailer, ve kterém se seznámíte s tím, jak v této hře funguje dobíjení zbraní.

Insurgency: Sandstorm narozdíl od běžných her, které dobíjení odbývají jednou animací, sází na více různých způsobů nabíjení. Když měníte zásobník u zbraně a pak rychle přeskočíte na jinou, zůstane v hlavni ještě jedna rána. Kromě toho bude k dispozici také funkce “speed reload”, kdy můžete zahodit ještě plně nevyužitý zásobník a nasadit nový.

Insurgency: Sandstorm zatím bohužel nemá pevný termín vydání. Autoři velmi hrubě uvádějí rok 2018, doufejme tedy, že to stihnou. Hra totiž vypadá velmi slibně a kromě multiplayerových kampaní plánuje nabídnout také příběhovou kampaň pro jednoho hráče, která se bude odehrávat ve druhé světové válce.

Insurgency: Sandstorm – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dez1nd
Host
Dez1nd

Tak tenhle system uz je od prvni verze ve hre Escape from Tarkov. A stejne jako se tady opici je moznost dvou rychlosti pri nabijeni, jedna pomalejsi ktera zmeni zasobnik a prazdny vrati do inventare a druha rychlejsi ktera prazdny zasobnik odhodi na zem. Takze se nemaji cim chlubit 🙂 neni to zadna novinka 🙂

Ahaaaa
Host
Ahaaaa

No až na to že celkově je jinak Tarkov uplně hrozná hra, gameplay-wise. I Operace Flashpoint byla lepší.