Rozdejte si to se třemi bohy v Assassin’s Creed Origins: Trials of the Gods

Event Trial of the Gods se vrací do Assassin’s Creed Origins. Ale namísto toho, že budete bojovat proti jednomu bossovi, se tentokrát budete muset vypořádat se všemi třemi najednou. Celkem na to máte jeden týden.

Pokud porazíte Anubise, Sobeka a Sekhmeta do 26. prosince, získáte jako odměnu exkluzivní předměty. Tato zkouška je ale myšlena opravdu jako takzvaný endgame obsah, a přestože jí můžete spustit dříve, jako minimální se doporučuje 40. úroveň. Bez potřebného vybavení a vysokého levelu totiž nemáte šanci.

Anibisův set jako odměna

I v případě, že jste všechny tři bohy už v rámci Trial of the Gods vyřídili, vyplatí se vám tentokrát do boje pustit znovu. Za každou bitvu totiž jako odměnu získáte mimo jiné jednu zbraň z Anubisova setu.

Ubisoft navíc božskou zkoušku obohatil o komunitní akci. Pokud bohy přemůže určité množství hráčů na dané platformě, získají účastníci meč Sunslayer. Na PC je k tomu třeba 75.000 zabití, na Xbox One 175.000 zabití a na Playstation 4 275.000 zabití. Mimochodem, tato čísla také dokladují poměr prodejů na jednotlivých platformách.

Assassin’s Creed Origins: Trials of the Gods – trailer Sekhmet

Assassin’s Creed Origins: Trials of the Gods – trailer Sobek

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na