Harry Potter: Hogwarts Mystery pro mobilní telefony vypadá náramně. Podívejte se na video z Bradavic

Společnost Warner Bros. oznámila vývoj hry Harry Potter: Hogwarts Mystery pro mobilní platformy už loni v prosinci, ale dosud bylo ticho po pěšině. Proto je velkým překvapení, když vývojářské studio Jam City oznámilo, že hra vyjde už 25. dubna. Zároveň se můžete podívat na povedený trailer.

Harry Potter: Hogwarts Mystery je velmi ambiciózním titulem, který nechá hráče stát se studentem na kouzelnické škole v Bradavicích, kde mohou navštěvovat různé předměty, učit se kouzla a střetávat se se starými známými profesory.

Na hře se podílela také řada herců známých z filmů, kteří svým postavám propůjčili původní hlasy. Jde například o Dame Maggie Smith (profesor McGonagall), Michael Gambon (profesor Dumbledore), Warwick Davis (profesor Flitwick), Sally Mortemore (madam Irma Pince), Gemma Jones (madam Pomfrey) and Zoe Wanamaker (madam Hooch). Hlavní trio hrdinů se však neangažuje. Na srovnání jednotlivých představitelů s jejich postavami se můžete podívat na následujících obrázcích.

Harry Potter: Hogwarts Mystery nabídne vlastní příběh, v rámci kterého budou hráči muset činit důležitá rozhodnutí, které budou mít své důsledky.

Hra vyjde pro zařízení s operačními systémy Android a iOS. Na PC a konzolích se jí však nedočkáme.

Harry Potter: Hogwarts Mystery – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na