Spyro Reignited Trilogy oficiálně potvrzen. Podívejte se na trailer remasteru a srovnání s původní verzí

Dráček Spyro je zpět! Po plejádě spekulací a úniků učinil vydavatel Activision nevyhnutelné – oficiálně oznámil Spyro Reignited Trilogy. Stejně jako v případě podobně koncipovaného Crash Bandicoot N.Sane Trilogy se také v tomto případě jedná o remaster původní trilogie.

Novinka tak bude obsahovat přepracované verze her Spyro the Dragon, Spyro 2: Gateway to Glimmer a Spyro: Year of the Dragon, což je slušná porce obsahu.

Remaster má na starosti vývojářské studio Toys For Bob, které má před sebou nelehký úkol. V podstatě totiž musí znovu vytvořit věrné kopie původních tří her. Jde o více než 100 úrovní, vylepšené prostředí, přepracované ovládání a zcela nové světelné efekty a neherní sekvence. Čerstvého nahrání se dočká také soundtrack od Stewarta Copelanda. Ostatně, podívejte se na srovnání jedné scény v novém a starém provedení:

Spyro Reignited Trilogy vyjde 21. září 2018 pro Playstation 4 a Xbox One. V narážce na oznámení původního Spyro the Dragon se majitelé Crash Bandicoot N.Sane Trilogy mohou těšit na jednu specialitku. Od 9. dubna budou hráči Crash Bandicoot 3: Warped moct v úvodní obrazovce hry zadat kombinaci kláves (nahoru, nahoru, dolů, dolů, doprava, doleva, doprava, čtverec), aby následně zhlédli oficiální trailer Spyro Reignited Trilogy.

Spyro Reignited Trilogy – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na