Hearthstone od Blizzardu překonal hranici 100 milionů hráčů. Vyzvedněte si dárečky

Kdo by snad stále nebyl přesvědčen, že virtuální sběratelská karetní hra Heartsthone aktuálně pro Blizzard představuje jeden z nejvýnosnějších titulů, ten by se měl seznámit s nově prezentovanými čísly, která jsou poměrně impozantní.

Blizzard Entertainment se pochlubil tím, že hra před nedávnem překonala metu 100 milionů hráčů. Ještě v květnu loňského roku činil počet hráčů 70 milionů.

Autoři se toto číslo rozhodli oslavit, a to společně s hráči. Každý, kdo se mezi 7. a 10. listopadem do hry přihlásí, dostane zdarma šest balíčků karet z rozšíření Dr. Boom. Kromě toho mohou hráči v tomto čase plnit úkol “Celebrate the Players”, který jim po úspěšném dokončení přinese 100 zlaťáků a je možné ho pětkrát opakovat. Takto si tedy můžete přijít až na 500 zlatých.

Blizzard momentálně potřebuje dobré zprávy, protože si pěkně zavařil oznámením Diablo Immortal pro mobilní zařízení. To fanoušci série vůbec nevzali a zaplavili společnost kritickými ohlasy. V důsledku toho dokonce začal strmě padat kurz akcií mateřské společnosti Activision Blizzard.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na