Hellgate: London vychází po 11 letech v nové verzi. Stojí za ním tvůrci Diabla

Hellgate: London patřilo k nejočekávanějším hrám roku 2007, protože na něm pracovali tvůrci legendárního Diabla a mělo nabídnout veškeré přednosti tohoto akčního RPG, pouze v atraktivním postapokalyptickém světě plném démonů a navíc z pohledu první osoby.

Hra se sice v zásadě povedla, ale očekávaný komerční úspěch nesklidila. Vývojáři nakonec zkrachovali a hra putovala od jednoho vydavatele ke druhému. Občas zmizela z povrchu zemského a když už to vypadalo, že upadne v definitivním zapomnění, nakonec se opět někde zjevila.

Jako právě teď. Vydavatel HanbitSoft oznámil, že 15. listopadu 2018 uvede na Steam novou verzi hry. Bohužel tato verze Hellgate: London už nebude obsahovat oblíbený kooperativní multiplayer, takže si zahrajete pouze sami. Titul by však měl obsahovat “prémiové předměty”, což naznačuje mikrotransakce. Hra vyjde včetně rozšíření Tokio. Přestože nebylo oznámeno, zda půjde o free2play titul, je to poměrně pravděpodobné.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jirka
Host
Jirka

Velmi jsme jí hráli. Ale pokud tato “nová” verze nebude multiplayerová, není proč jí kupovat = opět propadák !!

Filip
Host
Filip

Tak snad se HanbitSoft nebudou mít za co hanbit

Knight
Host
Knight

nejlepší věc byly ty knížky co k tomu vyšly… mnohem lepší než standardní šestáková fantasy/scifi podle hry
atraktivní bylo hlavně zasazení oproti obvyklým fantasy světům příjemná změna

Lukáš Proněk
Host
Lukáš Proněk

Hellgate London – tu hru kdysi vytvořili “odpadlíci” od Blizzardů. Koupil jsem si jí, hrál jsem jí a byl to takový horší průměr. Každopádně po čase jsem na ní úplně zapomněl a vzpomněl jsem si na ní asi tak před rokem. Nainstaloval jsem to s tím, že si to zase po dloooouhé době zahraju a? Házelo mi to chybu “cannot connect to server”. Hmmm…proč? Řekl jsem si a odpověď jsem hned začal hledat na googlu s tím, že jsem se dozvěděl, že ta hra měla tak nízký ohlas, že byly vypnuty všechny servery a tato hra, která se hrála POUZE… Číst vice »

Socka
Host
Socka

koupit si ji znova budes muset je to totiž STEAM .
pokud nebude free to play.
A v te době co hra vyšla patřila mezi povedenne ale spíše internet a herni PC nebylo ještě tak rozšířenné a proto to byl propadák.

Still
Host
Still

V roce 2007 ještě nebyl rozšířený internet a herní PC? Asi jsem žil v jiném paralelním vesmíru 😀