Historickou strategii Total War: Arena teď mohou otestovat všichni zájemci

Total War: Arena dává možnost všem zájemcům otestovat hru v rámci uzavřeného betatestu, a to od 24. listopadu do 4. prosince 10:00. Autoři ze studia Creative Assembly si od toho slibují početnou zpětnou vazbu od hráčů, na základě které pak hru budou moct ještě do finální verze náležitě upravit, případně opravit. Kromě toho je tento týden skvělou příležitostí otestovat servery pod větší zátěží.

Historické bitvy i postavy

Na výběr máte ze tří frakcí: Římanů, Barbarů a Řeků. Povedete s nimi obří multiplayerové bitvy, ve kterých může nastoupit až 10 hráčů proti dalším 10. Každý z hráčů pak napřímo kontroluje tři hrdiny, kteří pak pod sebou mají stovky jednotek. Těšit se můžete na řadu historických bitev, například u Thermopyl. Coby hrdinové nebudou chybět dobře známé postavy jako je král Leonidas, Alexandr Veliký nebo Julius Caesar.

Total War: Arena vyjde coby free2play titul, přesné datum zatím není známo. Jde přitom o další rozšíření značky Total War, která se brzy dočká také menších strategických tažení v rámci Total War Saga.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
eM
Host
eM

Uf, mno. Máte jednoho generála a tři jednotky(generál je vždy v tý první). Počet vojáků v jednotce je podle typu, ale nejpočetnější jednotka je třeba Římská pěchota po 100 vojácích. Takže máte nanejvýš 300 mužů ve třech jednotkách.
Docela dobrá hra, ikdyž má svý mouchy. Pro lidi co někdy hráli některou z TW her je docela snadný se dotoho rychle dostat.