Hitman 2 oficiálně oznámen. Legendární zabiják se podívá do Miami a deštného pralesa, a to i v kooperativním módu

Skutečnost, že vývojářské studio IO Interactive pracuje na pokračování série o holohlavém zabijákovi, bylo známá už v předstihu. Teď byl Hitman 2 konečně oznámen také oficiální formou.

Tvůrci slibují pro Hitman 2 opět velké a velmi detailní otevřené úrovně, ve kterých se hráči budou moct realizovat a vymýšlet, jak se dobrat k cíli. K tomu jim bude sloužit plejáda zbraní, nástrojů, převleků a plíživých technik. Jednotlivé levely tak budete moct hrát a dohrát zcela odlišnými způsoby.

Jedna z úrovní Hitmana 2 se bude odehrávat ve floridském letovisku Miami. V průběhu automobilového závodu musíte klasicky vyhledat cílovou osobu a tu zneškodnit. Další z levelů by měl být situován do deštného pralesa. Více však o zasazení hry nevíme.

Poprvé ve dvojici zabijáků

Hitman 2 bude pokračovat ve vyprávění příběhu z předchozího titulu. Agent 47 se tak vydá na lov tajemného Shadow Clienta, aby způsobil pád jeho i jeho milice.

Poprvé v historii série nebudete muset hrát sami, ale také v kooperaci. V rámci módu Sniper Assassin můžete likvidovat cíle také společně s jedním dalším hráčem.

Ačkoliv se předpokládalo, že bude Hitman 2 stejně jako předchůdce vydáván epizodickou formou, nakonec o tom nepadla při představení hry žádná zmínka. Pravděpodobně tak půjde opět o ucelený titul.

Zahrát si můžete už teď

Pakliže si předobjednáte libovolnou edici Hitmana 2 (Standard, Silver, Gold), budete si moct už teď zahrát takzvaný Sniper Assassin mód, což jen potvrzuje, že IO Interactive k věcem přistupuje trochu odlišně než jiná studia a vydavatele. Nutno říct, že velmi sympaticky.

Plná verze Hitman 2 vychází 13. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One. Pamětníci samozřejmě dobře, ví, že historicky nejde o prvního Hitmana 2. V rámci původní série (nyní už jde o restart) vyšel v roce 2002 Hitman 2: Silent Assassin.

Hitman 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na