Hitmana se pokusí znovu zpeněžit Warner Bros. Chystá Definitivní edici s veškerým obsahem

Společnost Warner Bros. Interactive Entertainment a nezávislé vývojářské studio IO Interactive oznámily uzavření obchodní dohody na vydávání a distribuci videohry Hitman. Jako součást této dohody došlo také k oznámení kompletního vydání hry – Hitman: Definitive Edition, které bude dostupné pro konzole PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One a Xbox One X již od 15. 5. 2018.

Hra Hitman: Definitive Edition nabídne kromě veškerého doposud vydaného obsahu a aktualizací v jednom balíčku také nové herní převleky pro Agenta 47 inspirované klasickými tituly od IO Interactive, jako jsou Freedom Fighters, Kane & Lynch a Mini Ninjas.

Hra Hitman: Definitive Edition bude obsahovat následující obsah: balíček outfitů, základní hru Hitman Season One (7 exotických lokací, jako je Paříž, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado, Hokkaido a ICA Facility), obsah vydaný v rámci HITMAN Game of the Year Edition (4 nové mise, 3 nové kontrakty, 3 unikátní zbraně k odemčení, a 3 outfity – Clown Suit, Cowboy Suit a Raven Suit), bonusovou letní epizodu, balíček Hitman: Blood Money Requiem Pack a veškeré vydané kontrakty, výzvy a herní aktualizace z Hitman Season One a Hitman Game of the Year Edition.

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist