Hitmana se pokusí znovu zpeněžit Warner Bros. Chystá Definitivní edici s veškerým obsahem

Společnost Warner Bros. Interactive Entertainment a nezávislé vývojářské studio IO Interactive oznámily uzavření obchodní dohody na vydávání a distribuci videohry Hitman. Jako součást této dohody došlo také k oznámení kompletního vydání hry – Hitman: Definitive Edition, které bude dostupné pro konzole PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One a Xbox One X již od 15. 5. 2018.

Hra Hitman: Definitive Edition nabídne kromě veškerého doposud vydaného obsahu a aktualizací v jednom balíčku také nové herní převleky pro Agenta 47 inspirované klasickými tituly od IO Interactive, jako jsou Freedom Fighters, Kane & Lynch a Mini Ninjas.

Hra Hitman: Definitive Edition bude obsahovat následující obsah: balíček outfitů, základní hru Hitman Season One (7 exotických lokací, jako je Paříž, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado, Hokkaido a ICA Facility), obsah vydaný v rámci HITMAN Game of the Year Edition (4 nové mise, 3 nové kontrakty, 3 unikátní zbraně k odemčení, a 3 outfity – Clown Suit, Cowboy Suit a Raven Suit), bonusovou letní epizodu, balíček Hitman: Blood Money Requiem Pack a veškeré vydané kontrakty, výzvy a herní aktualizace z Hitman Season One a Hitman Game of the Year Edition.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na