Společnost Razer spouští vlastní herní obchod. Na začátek rozdává skvělou akci Furi a nabízí velké slevy

Společnost Razer je známá výrobou periferií a lifestylových doplňků pro hráče. Teď se však překvapivě pouští na neprobádané pole a uvádí nový herní obchod Razer Game Store.

Při nakupování her z Razer Game Store získají uživatelé přístup k exkluzivním nabídkám, kuponům do Razer Game Store, slevám na periferie od Razeru v obchodech RazerStore a dalším výhodám.

Kromě toho za každý nákup na Razer Game Store obdrží také věrnostní odměnu v podobě kreditů zSilver, a to i při transakcích přes kreditní kartu. Při platbě pomocí zGold je však odměna v zSilver ještě vyšší.

Razer bude prodávat pouze herní klíče získané oficiální cestou. Už teď spolupracuje s většinou velkých vydavatelů jako Ubisoft, Bethesda, Bandai Namco, Deep Silver, Rockstar a další.

Hra zdarma a slevy

Spuštění obchodu můžete využít k tomu, že pořídíte řadu, a to i aktuálních, her s velkou slevou. Ty dnes tvoří velmi zajímavou zaváděcí nabídku, ale i do budoucna Razer Game Store počítá se slevovými akcemi.

Aby toho nebylo málo, na úvod můžete zdarma získat klíč k akci Furi, kterou Razer sponzoroval. Stačí se v obchodu zaregistrovat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na