Špičková historická strategie Crusader Kings 2 je k mání zdarma. Stahujte do soboty

Foto: Crusader Kings 2

Máte chuť si zahrát pořádnou historickou strategii, která jde do opravdového detailu? Potom máte štěstí a můžete tento víkend, ale i mnoho dalších strávit ve společnosti Crusader Kings 2. Tento oceňovaný titul totiž nyní můžete získat zdarma, a to napořád.

Crusader Kings 2 můžete získat zdarma netradičně přímo na Steamu. Stačí si hru přidat do knihovny, kde vám zůstane už navěky. Je třeba tak učinit do sobotního odpoledne. Autoři hru rozdávají zřejmě proto, aby podpořili prodej dodatečného obsahu, který pro hru vytvořili. Ale než dohrajete základní hru, zabere vám to desítky, možná i stovky hodin. Obsahu totiž i ve standardu nabízí spoustu.

Ve hře se podíváte do rozhárané středověké Evropy, kde všichni bojují proti všem a papeže nenapadlo nic lepšího než uspořádat další křížovou výpravu za osvobozením Svaté země.

Crusader Kings 2 vyšel v roce 2012 a okamžitě se stal jednou z nejlepších her svého druhu. To dokládá i hodnocení 88 %, které hra na Steamu získala od hráčů, kteří si hru koupili.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na