Hodina hraní neuvěřitelně propracovaného Star Citizen

Pokud znáte planetu Coruscant ze Star Wars, bude vám nové video z jedné z nejočekávanějších her současnosti připadat povědomě. Star Citizen se zde prezentuje v pokročilé fázi vývoje, který podle duchovního otce projektu Chrise Robertse pokračuje rychle kupředu.

Video bylo pořízeno v rámci akce CitizenCon, na které Chris Roberts uvedl, že chce vývoj posouvat dopředu čtvrtletními updaty, jejichž cílem je posouvat hru k finální fázi rychlejším a hmatatelnějším tempem.

Planeta na videu je podobně jako zmíněný Coruscant pokrytá jedním obrovským městem a sám Roberts prohlásil: “Vlastně to je Coruscant”. Nemusíte se přitom bát, že by tvůrci na planetu hodili jen spoustu prázdných budov, které vypadají dobře pouze na oko. Najdete tu přístavy, obchody, postavy, které vám zadají úkoly a spoustu dalšího.

Poté, co na videu opustíme tuto planetu, přesuneme se pomocí systému rychlého cestování na jinou, tentokrát pouštní planetu, která nese název Hurston. Také zde na vás čekají obří města a především továrny určené na výrobu zbraní.

Musím říct, že video mě opravdu hodně navnadilo. Star Citizen vypadá jednoduše úžasně a je až k nevíře, co všechno se autorům do hry daří dostat. Zbývá jen doufat, že si to také někdy budeme moct zahrát, protože vývoj se táhne už opravdu dlouho a ještě nějakou dobu potrvá.

Star Citizen – hodinové video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

Já jsem skeptický 😀

Petr Novák
Host
Petr Novák

Pevně věřím, že do Vánoc bude 3.0 venku pro všechny a bude to pecka. Nemůžu se dočkat 😀