Hodinový dokument o vzniku Kingdom Come: Deliverance. Autoři prozradili spoustu zajímavostí

Největší boom kolem českého herního hitu Kingdom Come: Deliverance již skončil, a tak nastal čas bilancovat. Zajímavou příležitost k tomu dává dokument českého videokanálu Vortex, který nabízí hodinu zajímavého materiálu zachycujícího jak naděje autorů před vydáním, tak reakce na první recenze a prodejní úspěchy.

Velkou výhodou dokumentu je tradičně Daniel Vávra, který neumí mluvit jinak než upřímně, a ať už ho máte pro jeho názory rádi či nikoliv, díky jeho naturelu se o hře a vývoji dozvíte řadu zákulisních informací, které by jiní nejspíš neprozradili nebo neřekli takto naplno.

Dozvíte se například, že pokud kupujete herní klíče od nejrůznějších překupníků, je to sice legální, ale pro vývojářské studio je to v podstatě stejné jako byste si stáhli pirátskou kopii, protože z šedé zóny stejně nemají žádné nebo jen mizivé příjmy. Proto tvůrci hráče vyzývají, aby hru kupovali z oficiálních kanálů, jinak to povede k tomu, že budou nezávislá studia jako Warhorse nucena zavírat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na