Ambiciózní akce LawBreakers neuspěla. Tvůrci zkusí štěstí s dalším projektem

Online akce LawBreakers měla ambice stát se jednou z nejhranějších, namísto toho však hra hvězdného vývojáře Cliffa Bleszinského spektakulárně propadla, až se mnozí divili, jak je takový neúspěch vůbec možný.

V nejlepších dobách totiž LawBreakers hrálo maximálně několik tisíc hráčů zároveň. Aktuální čísla jsou ještě mnohem horší a hře se většinou věnuje jen několik desítek až nižších stovek hráčů. Vývojářské studio Bosskey nyní oficiálně potvrdilo, že LawBreakers v podstatě odstavilo na vedlejší kolej.

Autoři sice budou LawBreakers nadále podporovat, ale už ho nechtějí nebo spíše nemohou rozvíjet. Přesto trochu tajuplně tvrdí, že jsou přesvědčeni, že si hra zaslouží “druhý život”. Pravděpodobně tak chystají uvolnění LawBreakers coby free2play titulu, což je asi poslední šance, jak hráčská čísla trochu zvýšit. Těžko si ale představit, že to v záplavě placených i neplacených her vyjde. Hráči už zkrátka LawBreakers jednou odmítli a hra je tak v podstatě mrtvá.

Většina jiných studií by po takovém neúspěchu skončila. Bosskey má ale zřejmě trpělivé investory, protože tvůrci prozradili, že už pracují na novém projektu a nemohou se dočkat, až se o něj budou moct podělit s fanoušky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na