Hororové šílenství Call of Cthulhu vyjde na podzim. Ve hře půjde doslova o duševní zdraví

Pro temné akční dobrodružství těžko vybrat lepší termín než období, kdy listy stromů mění své barvy a pomalu postupně mizí. O to, aby byly prodlužující se noci co nejnapínavější, se má postarat hororová hra Call of Cthulhu. Autoři nyní na stránce hry na Steamu prozradili, že vyjde právě na podzim.

Call of Cthulhu vzniká na motivy díla spisovatele H.P. Lovercrafta a herní systém vychází z legenádární stejnojmenné deskové hry od společnosti Chaosium. Hlavní hrdina a soukromý detektiv Pierce řeší smrt jedné rodiny a a ostrově Darkwater Island přitom narazí na okultisty a spiknutí. Čím hlouběji proniká do celé této bažiny, tím více se události promítají do jeho duševního stavu.

Takzvaná duševní stabilita je v Call of Cthulhu ostatně také svého druhu životním ukazatelem. Pokud se hráč nebude o Piercovo duševní zdraví starat, hlavní hrdina se zblázní, což pochopitelně vyústí v konec hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na