Hra o trůny od Bethesdy velmi pravděpodobná

Už nějakou dobu se mluví o tom, že Bethesda vedle tajemného sci-fi projektu Starfield připravuje hru na motivy Hry o trůny (Game of Thrones). Americký obchod Target tuto hru nyní pod názvem Bethesda: Game of Thrones zalistoval.

Podobným únikům od obchodníků obvykle velmi rychle následují oficiální oznámení. S blížícím se koncem sedmé série Her o trůny se navíc nabízí ideální okamžik, kdy titul oznámit. Licence na hru podle Písně ledu a ohně byla Bethesdě nabídnuta už před pěti lety, to se oficiálně ví. Tehdy ještě společnost stojící za RPG opusy Fallout a The Elder Scrolls odmítla, později se však pod vlivem extrémní popularity seriálu a knih mohla zachovat odlišně.

Hry ve vývoji

Sedmá série končí v pondělí (28. srpna) a série má být příští rok uzavřena sérií osmou. Momentálně jsou z herního ranku ve vývoji pouze epizody od Telltale a online hra v prohlížeči od Bigpointu. O tom, že by se podle Hry o trůny dalo ušít skvělé obří RPG ve stylu Skyrimu, jistě netřeba dlouho debatovat.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na