V Industries of Titan budete budovat futuristickou metropoli

Studio Brace Yourself Games je dobře známo jako tvůrce rytmického dungeon crawleru Crypt of Necrodancer. Jejich nový titul jde ale zcela jiným směrem. Stejně jako v Sim City nebo Cities: Skylines budete v Industries of Titan budovat metropoli.

V tomto případě ale s notnou dávkou sci-fi koření. Industries of Titan se odehrává na měsíci Saturnu, Titánu, což je oproti jiným budovatelským strategiím asi největší změna. Postupně budete město na cizí planetě zvětšovat, stavět a vylepšovat továrny a výrobní řetězce, těžit suroviny, starat se o to, aby se lidem dařilo dobře, vyvíjet nové budovy a celkově se starat o to, aby město co nejvíce prosperovalo.

Novinkou by naopak měly být konflikty, které se povedou pomocí vesmírných plavidel. Ta si nebudete navrhovat jen opticky, ale také funkčně. Určíte, kam umístit pohon, zbraně, štíty a motory. Proti soupeřům se ale můžete postavit i svým politickým a hospodářským vlivem.

To vše by mělo probíhat v reálném čase. Kdo si ale přeci jen radši popřemýšlí, může využít funkce pauzy. Hra vypadá opravdu zajímavě a mohla by dopadnout lépe než nedávná Aven Colony.

Datum vydání zatím nebylo stanoveno.

Industries of Titan – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na